Fate Cry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Спам!!!!!!!!

Go down 
+2
Mortem
poli_dreamz
6 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Next
АвторСъобщение
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 24, 2011 10:46 pm

First topic message reminder :

Основаваме началото. Ха честито!
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Меропа Морт

Меропа Морт


Брой мнения : 964
Join date : 03.01.2012
Age : 29
Местожителство : On the wings of a murdered angel

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 9:17 pm

Оо, нямам търпение да я напишеш! До къде си стигнала??
За втория форум ли?
Върнете се в началото Go down
http://caledonian-vapour.tumblr.com/
????
Гост




Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 9:23 pm

До под кривата круша, не бях писала много време, понеже бях в лошо настроение, и прочее.
Преди няколко дена ми дойде музата пак, по-точно Борис ме накара да му разкажа за какво съм писала и се вдъхнових.
Все някога ще я свърша, не бързам ;д

Да, за втория форум, той ще ни стане постоянен.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 9:50 pm

Тъй тъй пишете пишете. Творци да има.
Върнете се в началото Go down
Fate
Admin
Fate


Брой мнения : 1391
Join date : 18.10.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 9:20 am

Около 14:30 нахлувам и аз Спам!!!!!!!!             - Page 9 2103780943
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 12:46 pm

... просто искам да се оплача, че проекта ми по немски е дълъг пет страници голям формат и трябва да знам да го разказвам.
добре де, може и да съм се оляла малко с разтягането на локуми.

ПП. утре вечер съм си в Пловдив, така че ми трябва повод да пиша.

((:
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 4:12 pm

Трябва по- често да го гледам този спам . Само аз не съм се представила , аз съм Гери...притежавам всички видове пороци и си ги отглеждам като собствени деца :D Имам лека форма на шизофрения , ма то това вече си е критерий за да пишеш в този форум.Учила съм немски 7 години , достатъчно време за да се убедя че е отвратителен език и , че трябва да притежавам втори език и допълнителна носна сливица за да мога да го произнасям.Та това от мен. Спам!!!!!!!!             - Page 9 3510096238 Спам!!!!!!!!             - Page 9 1212055764
Върнете се в началото Go down
Меропа Морт

Меропа Морт


Брой мнения : 964
Join date : 03.01.2012
Age : 29
Местожителство : On the wings of a murdered angel

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 5:19 pm

Цитат :
и , че трябва да притежавам втори език и допълнителна носна сливица за да мога да го произнасям.Та това от мен.


=D ХАХАХА
страшна си! Д:
Върнете се в началото Go down
http://caledonian-vapour.tumblr.com/
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 5:26 pm

А, само не ми казвай, че шизофренията си я прихванала от мен, че ми писна да ни говорят как аз ти вляя зле и ти влияеш зле на мен Спам!!!!!!!!             - Page 9 2788221432
Иначе другия админ има малко проблеми с нета и нещо не може да влезе, ама така ще е съдба.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 5:42 pm

аз пък си харесвам немския, имах страшна класна, която ме изпитва на стивън кинг и тери пратчет на края на годината ;д
и освен това, можеше да е много по-зле, можех да уча френски, примерно ;д
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 5:54 pm

Хееей , аз уча френскиии и да ти кажа , ми е много по-лесен от немския. Спам!!!!!!!!             - Page 9 2274021061 Иначе , Поли не съм я прехванала от теб , няма да се плашиш , ти просто ми я допълваш...то за тва ни е толкова забавно като сме само двете...защото всъщност сме много повече :D
Върнете се в началото Go down
Меропа Морт

Меропа Морт


Брой мнения : 964
Join date : 03.01.2012
Age : 29
Местожителство : On the wings of a murdered angel

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 6:00 pm

И аз учех немски преди, обаче откакто ме приеха с италиански.... всичко си замина! :Д Чувствам се, сякаш три години съм си пиляла времето ... :Д ... и си е точно така. Поне една пета да си спомнях от наученото...
Върнете се в началото Go down
http://caledonian-vapour.tumblr.com/
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 6:01 pm

True story.....
И аз съм учила френски, но хич не ми беше лесен. За жалост не мога да направя сравнение между него и немския, защото втория нямам щастието да го знам.
Върнете се в началото Go down
Меропа Морт

Меропа Морт


Брой мнения : 964
Join date : 03.01.2012
Age : 29
Местожителство : On the wings of a murdered angel

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 6:03 pm

На кой интернет доставчик е Тед? Да не е на БТК или Евроком (от опит говоря! =D)?
Върнете се в началото Go down
http://caledonian-vapour.tumblr.com/
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 6:09 pm

Не на Булсат, ама не знам защо му прави проблеми, а техниците вече няколко дена не идват да му го оправят.
Върнете се в началото Go down
Меропа Морт

Меропа Морт


Брой мнения : 964
Join date : 03.01.2012
Age : 29
Местожителство : On the wings of a murdered angel

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 6:11 pm

Това им се полага - Спам!!!!!!!!             - Page 9 2871910706 Или това! - Спам!!!!!!!!             - Page 9 3632373061
Върнете се в началото Go down
http://caledonian-vapour.tumblr.com/
????
Гост




Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 6:20 pm

Тва интернет доставчиците са супер нагло племе , дори не смятам да им правя честа да ги обсъждам.Абе кажете ми ,тези иконки отстрани не ви ли приличат на котки?( поли ти нямаш право на глас)
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 6:26 pm

Баси узурпаторската работа Спам!!!!!!!!             - Page 9 639795459
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 7:15 pm

Еврокомките са прекрасни, спомням си какви приятни телефонни разговори сме имали с тях...
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 7:20 pm

Мани....Анатема! Тъпото е, че и аз не мога да те подхвана или по-скоро мога де, ама той каза, че нещо му се въртяло в главата за теб и не искам да му развалям идеята.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 7:27 pm

Не, няма проблем, той и без това не е виновен.
Да му мислят доставчиците, изобретателна съм що се отнася до мъчения, хихи ;д
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 7:33 pm

Да и аз. Значи викам да се хванем да отидем до Тракия и да се леят техничарски кръв и сополи Спам!!!!!!!!             - Page 9 2047402582
Върнете се в началото Go down
Меропа Морт

Меропа Морт


Брой мнения : 964
Join date : 03.01.2012
Age : 29
Местожителство : On the wings of a murdered angel

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 7:57 pm

aradel написа:
Тва интернет доставчиците са супер нагло племе , дори не смятам да им правя честа да ги обсъждам.Абе кажете ми ,тези иконки отстрани не ви ли приличат на котки?( поли ти нямаш право на глас)
Котенца или зайченца... :Д
Абе да ви кажа, май няма нормални интернет доставчици на тоя свят... Поне ние колкото и да сменяме, все е едно дередже! :Д
Върнете се в началото Go down
http://caledonian-vapour.tumblr.com/
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeНед Яну 15, 2012 8:01 pm

А не е така. Моите са си идеални. Ама аз съм на Angel soft или така наречените Net grup и съм супер доволна.
Върнете се в началото Go down
Fate
Admin
Fate


Брой мнения : 1391
Join date : 18.10.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 5:24 pm

То и аз се водя на тях Полинка, на половина обаче...само оборудването е тяхно, ама некадърните техници са си на Булзаткош Спам!!!!!!!!             - Page 9 2788221432 Спам!!!!!!!!             - Page 9 2788221432
Върнете се в началото Go down
Меропа Морт

Меропа Морт


Брой мнения : 964
Join date : 03.01.2012
Age : 29
Местожителство : On the wings of a murdered angel

Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 7:12 pm

Та, вчера аз и Поли говорихме, че няма да е лошо да си направим форумна среща... Така де, всички сме от Пловдив, срамота да не се видим! Спам!!!!!!!!             - Page 9 3307939721
Върнете се в началото Go down
http://caledonian-vapour.tumblr.com/
Sponsored content





Спам!!!!!!!!             - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Спам!!!!!!!!
Върнете се в началото 
Страница 9 от 39Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Спам!!!!!!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fate Cry :: СПАМ :: Спам-
Идете на: