ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share

Въпроси

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Admin
Admin

Брой мнения : 66

Въпроси             Empty
ПисанеЗаглавие: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 11:13 pm

Тук е мястото да попитате за всичко, което не ви е ясно. Тук също се пишат и съобщенията от Админите към Играчите при нужда.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://fatecry.bulgarianforum.net
Меропа Морт

Меропа Морт

Брой мнения : 947
Местожителство : On the wings of a murdered angel

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeЧет Яну 05, 2012 10:10 am

Защо сигнатурите не се появяват?
Вижте профила на потребителя http://caledonian-vapour.tumblr.com/
Fate
Admin
Fate

Брой мнения : 1391
Местожителство : Plovdiv

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeЧет Яну 05, 2012 11:14 am

Опитай пак, при мен излиза :bounce:
Вижте профила на потребителя
Меропа Морт

Меропа Морт

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeЧет Яну 05, 2012 6:39 pm

Я, вече излиза и при мен. :Д
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 6:57 pm

Няма ли да е по-добре да има картинки за това в кой форум има и в кой няма нови мнения, защото, по мое мнение, така е много трудно да се разбере къде е писано и къде не...
Меропа Морт

Меропа Морт

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 7:02 pm

Отзад има едно червеничко, което показва. Обаче това не е лоша идея (?) Въпреки че нямам идея как се прави! :Д
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz

Брой мнения : 3307

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 7:03 pm

Да в направата и админския панел няма такава опция, иначе не е лоша идея момичета, но все пак поне за сега непостижима.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 7:05 pm

Аз знам как става, въпреки че ако са успели да го махнат, значи могат и да го сложат пак, само трябва да се намерят подходящи картинки.
Иначе, червеното не го бях забелязала, значи няма проблем (:

Едит1. Админ панел ->> Настройките на картините, прости настройки.
Ще се разтърся как точно беше, че сега не ми се влиза да правя скрийншотове и ще ти пратя как да го направиш по ЛС, ако искаш
Fate
Admin
Fate

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 7:07 pm

Да, но когато са повече играчи на едно място става объркване.Аз лично използвам "Вижте своите мнения" и си гледам кои са ми най-отгоре и така горе-долу се ориентирам докато не стигна до психично дезориентиране и не се побъркам Въпроси             2322626082
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 8:11 pm

Тадъм. Ето как се слагат картинките:

(не мога да пускам линкове, за това трябва да пусна снимките, съжалявам)

Трябва да сте избрали сложните настройки на Администраторския панел.

1. Администраторски панел - DISPLAY
http://prikachi.com/images/323/4265323r.png
2. >> От менюто Pictures and Colors -> Pics Managements
http://prikachi.com/images/324/4265324P.png
3. Pics Managements - Прости настройки
http://prikachi.com/images/325/4265325Z.png
4. Кликваш върху картинката, която искаш да промениш и ти излиза друг прозорец, в който въвеждаш линка за картинката или пък избираш от достъпните.
http://prikachi.com/images/326/4265326z.png

!! има едно място с тикче във въпросния прозорец, който при вас сигурно е тик-нато, което определя, че картинката е заета с невидима такава, което трябва да се от-тик-не (трябва да има такава дума на български).
Fate
Admin
Fate

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeСъб Яну 14, 2012 8:12 pm

Слагаш линка без надписите [img][/img] и си става :)

Иначе си имаме ново бутонче за нови съобщения -> Въпроси             New-blink
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 11:40 am

Като гледам форума не е много разпространен. Та може да го регистрирате в сайтове като bgtop.net(ако вече не сте) и да ни пуснете линкове, от който да гласуваме за сайта. Мисля, че няма да има хора, които да не искат да се разшири форума или да ги мързи да цъкнат 2пъти всеки ден.Може да има и тема "Предложения". Тъй като не видях и никаква парична единица няма да е лошо да има такава. Например жълтици(няма значение) с които да се купуват оръжия и магически предмети например. Съжалявам ако вече е добавено, не видях никъде във форума. Може и да съм се объркал. Въпроси             2274021061
Fate
Admin
Fate

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 4:12 pm

Има парична единица, както и има регистрации в доста сайтове за гласуване.В момента се прави сайта на форума, където ще стоят банерите.

Меропа Морт

Меропа Морт

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 3:05 pm

Знаете ли какво ми хрумна като идея: да се направи раздел от тези извън РП-тата, който да е "Дневници" и там всеки потребител да може да си направи дневник, в който да споделя мисли, преживявания и каквото иска. Само идея.
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 3:34 pm

Напълно За. А на теб идеята ти е да е в раздел спам или напълно нов раздел ?
Меропа Морт

Меропа Морт

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 5:01 pm

Ами идеята ми е да е в категорията СПАМ, т.е. не като отделни теми в малкото спамче, а редом до него в големия СПАМ.
ъъъ..
да, изразих се страхотно.
но разбра ли ме? ;д
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 5:05 pm

Ам не съм напълно сигурна. Май да :Д Абе разбрах, ще го измисля :)
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeЧет Авг 30, 2012 7:05 pm

Хамп
Да питам това е форум базиран ба някаква книга или всичко е измислено от вас. понеже ако е от някоя книга да седна да я прочета за 1 ден и тогава да пиша.
Малко информация намерих за класовете какво представлява. Харесаха ми Рейджърите и Шеипшифтаарите ама освен какво представляват няма нищо за местата където обитават

И искам да питам как са админите с писани на битки. Ако си избера барнбериан да играя дали би се справил с воденето на интересни битки.Като под интересно не се разбира противниците винаги да са по силни от играча и той да се чуди как да садва играча с 3 листа писане и накрая с наяква тъпа атака от страна на играча да бие.
Смисъл дори и един доста по слаб герои НИП(НПС) може да затрудни един опитен боец.
Таа затова питам ако смята админа че може да се справи добре в тази роля бих цъкал и барбериан.

Един приятел пита дали може да се направи Хибрид. Смесица между Маршал и гладиатор. Идеята му е да започне с мечове и ако се наложи спрямо противника да пусне мечът и да го почне с ръце и крака.Идеята му е че иска фаитър без броня като разчита на ловкостта си да е пази и да удря бързо.

А аз искам отделно да питам някой неща ама ще стане дълго тука и не знам дали ще ме разберете затова ако може 1 скаип и да се разберем най добре.Изпратете ми едно лично съобщение ако може Въпроси             4116446034

Друго ехп то по колко начина се печели. Само с битки ,мисии и тренировки ли? Или примерно влизаш в 1 град обикаляш запознаваш се с хора лъжеш ги ,крадеш ги и в прочие. Влизаш в някви каши или си пиеш чая и се кефиш на компанията на някъв тип дето ти разказва за живота си и за неговите приключения.
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeЧет Авг 30, 2012 8:32 pm

Така, давам отговорите един по един.

1. Играта не е базирана на нито една книга или филм или аниме, а само на нашето въображение. Понякога естествено може да се почерпят идеи от външен източник.

2. На картинките на всяка територия си пише кои раси по-точно ги обитават, както и са описани самите градове и в случая базите за тренировки. Ако искаш шифтър ще си в Териториите на прокълнатите, а Рейнджърите са в Илион.

3. Барбериан в нашия случай е Берсерка, който е в Мидланд. Мога да те уверя, че сме доста добри в битките, развоя от които зависят от опита и показателите на играчите, но естествено не правим нещата да са лесни : )

4. Колкото до приятелят ти - да се направи Гладиатор. Аз както и другия админ задължително учим всички да се бият и с оръжия, както и без, а не само да разчитат на магията си. Правя го даже и с маговете. Единствено нуксите не са подходящи за ръкопашен бой.

5. Пари мога да ти измисля да печелиш по всевъзможни начини. И с мисии и с кражби, задачи, че даже и с работа (и такива случаи сме имали). Така или иначе всеки нов регистрирал се играч почва с начална сума от 1000 злато, които се записват в Character sheet-a, както и с другите показатели.

6. Като цяло се стремим играта на потребителите да не е развита само в една насока, а цялостно. Не само да ходи на тренировки, а после да ляга да спи. Стараем се да го направим колкото се може по-интересно и разнообразно.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeВто Дек 11, 2012 6:37 pm

1 - Имам графа "умения" (не знаех че ще има такава когато попълвах героя) и тя е празна. Това значи че тепърва трябва да я попълвам.
1.1 --- Героят ми има ли някакъв начален опит в специализацията си (всъщност той със сигурност има такъв, защото е описан в историята, но този опит зачита ли се)?
1.2 --- Какви са уменията? Специализирани, или общи? Специализирано е например "маваши гери в главата". По-общо е "ритници". Още по-общо е "Бойни изкуства". Кой от мащабите на обобщаване се използва в този форум?

2 - Героят ми е скиталец и ще скита. Ще посещава нови места, а няма само да си седи в началния град. Няма да има дом.
2.1 --- Какво е разстоянието между разничните зони? 2 дни път? Месец път? Различни континенти? Различни измерения?
2.2 --- Какво е отношението в различните зони към скиталците?

3 - Имам графа инвентар и тя е празна (не знаех че ще имам такава графа докато попълвах героя :D)
3.1 --- Това значи ли че всъщност не притежавам меча и ножа които съм описал в темата на героя, както и медальона герб, раницата, резервните дрехи... ?
3.2 --- Освен споменатите по-горе 1000 пари, позволени ли са други начални вещи?

4 - В профила ми пише че кучето ми Шак също има 1000 злато.
4.1 --- Къде си ги държи?
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeВто Дек 11, 2012 6:47 pm

1. Уменията тепърва ще се попълват, първо трябва да ги научиш.
2. Всеки има някакъв багграунд за опит, но всички започват на нулата, иначе няма да е честно. Ако в историята е описано, че героя вече има някакъв опит, то тогава при ученето на новите умения ще му е по-лесно да ги усвои, но това зависи от постовете, които пишете. Колкото и силен да е, ако поста при тренировките не е хубав, няма да му е толкова лесно, да го усвои.
3. Уменията са специализирани за всяка раса. Има няколко общи, като телепортация, телекинеза и подобни, но в случая расата МАРШЪЛ, не е такъв, защото те са единствените, които не използват никаква магия.
4. Че ще скита е ясно. За сега си на едно място, но винаги се намира причина героя да замине за известно време или за винаги.
5. Разстоянието между различните територии е приблизително два дена.
6. Като цяло отношението е чисто индивидуално за всяко НПС.
7. За инвентара просто колегата админ не ти ги е попълнил, аз ще го направя вместо него.
8. Позволени са много вещи, но не всяка се записва в инвентара, защото няма смисъл да записваме примерно колко чифта гащи има или четка за зъби и подобни. Записват се по-важните неща.
9. Колкото до кучето, пак грешка на колегата, естествено, че няма пари, ще ги махна и тях :)
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeСъб Дек 29, 2012 5:20 pm

Ъъъм, Има ли някаква темичка за лично творчество и ако няма, може ли да направя такава във спам?
Меропа Морт

Меропа Морт

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 11:44 pm

да, тва е яка идея междудругото
да направим някаква тема "лично творчество" и може там общо да пускаме наши произвeдения Д:
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeВто Фев 26, 2013 7:06 am

Бо, позволявам ти да направиш днес, докато мен ме няма :)
Меропа Морт

Меропа Морт

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitimeВто Фев 26, 2013 10:25 am

Въпроси             1734289371 yey!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси    Въпроси             Icon_minitime

Въпроси
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fate Cry :: Начало :: За Играта-