Fate Cry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дориан Смит

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 895
Join date : 30.01.2011
Местожителство : Plovdiv

Дориан Смит                              Empty
ПисанеЗаглавие: Дориан Смит    Дориан Смит                              Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 2:56 pm

Име: Дориан Смит

Години: 20, в последствие се разбира, че са неизвестни

История:
Родена....не, създадена в едно малко забравено от бога селце близо до Найтмер. "Града на прокълнатите" както го наричаха бе мой дом дълги, дълги години. Когато толкова време живееш сама, затворена в празна къща, която даже не знаеш дали е твоя, животът ти не минава в богато социално ежедневие.
-Малкото, бледо, изоставено момиченце....
Така ме наричаха - изоставена и бледа. Когато вървях по улиците мъгла и гарвани съпътстваха стъпките ми. Може би една от причините, поради която ме отбягваха. Не ги винях. Имаше дни, в които се прибирах вкъщи опъната като струна. В такива дни бързах да заровя глава във възглавницата. После избухвах в див кикот, или отчаян плач, а червата ми се раздираха от болки. Това ужасно ме плашеше. Почнеш ли да правиш такива неща, значи си си купил билет за лудницата. Но не бях напълно сама. Имах своята нощ и тайнствената мъгла.
Една сутрин излезнах от къщата и нещо ме озадачи. Целият град бе замъглен, а по улиците нямаше никой. Пустош! Не след дълго установих, че всички са мъртви. Не убити, а просто мъртви - лежащи спокойно в леглата си. Единственото, по което можеше да се разбере, че са напуснали този свят бе вече вкочанените им тела и изпъкналите им очи. Всички....освен мен.... Дали аз бях виновна!? В живота нищо не е абсолютно сигурно: нито човешките свади, нито обществените конфликти, нито величието или падението. Стрелките на часовника неумолимо се въртят и накрая остават само надгробните паметници, които с течение на времето рухват и надписите им изчезват.
Но едно бе сигурно - не се уплаших. Даже напротив. В подобна картина на смъртта имаше нещо зловещо и опияняващо: все едно беше изскочило от някоя гравюра в книжка със страшни приказки. И приказката ми се стори по-красива от каквото и да е друго на тази празна земя. Така започна моя нов живот, с нови приятели, които никога не съдят, не определят и не говорят. А аз пораснах неразгадана в собственият си свят.
Какво следва от тук нататък не знам. Единствената причина един човек да пише история, e защото, чрез нея може да разбере миналото и да се подготви за смъртта си ... А тя е красива. Толкова красива.....


Подробно описание на историята:
Spoiler:

Истинската предистория, разказана на Дориан от Боунс:
Spoiler:

Външен вид:

Височина -166 см
Коса - Тъмно синя
Очи - Катранено черни
Пиърсинги - Един на веждата, един на долната устна, един на носа и по три на всяко ухо
Татуировки - Една от вътрешната страна на предмишницата, гласяща Regna terrae cantate deo psallite domino и една на гърба -
Spoiler:


Дориан Смит                              Bluehopebyjrockprophet

Раса: Некромансър

Спътник: Няма

Статистики: Сила - 10, Ловкост - 10, Интелект - 15, Воля - 15


Последната промяна е направена от GorgeousNightmare на Пет Мар 08, 2013 8:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Fate
Admin
Fate


Брой мнения : 1391
Join date : 18.10.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Дориан Смит                              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дориан Смит    Дориан Смит                              Icon_minitimeПон Окт 24, 2011 12:12 pm

Здравей Дориан.Познато име, но непознато лице.Може би сме се срещали?

Виждам че вече правилно си се ориентирала в света на Неживите.Надявам се, пътят ти тук да бъде също толкова вълнуващ, колкото е бил и животът ти сред живите души.Успех!
Върнете се в началото Go down
 
Дориан Смит
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Рая или Дориан Смит - Единичното тяло на множество самоличности
» Ковачницата на Смит Хукс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fate Cry :: Създаване на герой-
Идете на: