Fate Cry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Спам!!!!!!!!

Go down 
+7
Admin
Me4oPuH(OpasNia)
Mortem
GorgeousNightmare
Fate
poli_dreamz
Меропа Морт
11 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
Меропа Морт

Меропа Морт


Брой мнения : 964
Join date : 03.01.2012
Age : 29
Местожителство : On the wings of a murdered angel

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeПет Юни 29, 2012 11:50 am

First topic message reminder :

The only kind of плюшена играчка, която Поля би харесала :Д:Д:Д:д

Спам!!!!!!!!             - Page 37 2989552215_858f4211a8_m

: D
Върнете се в началото Go down
http://caledonian-vapour.tumblr.com/

АвторСъобщение
Райден

Райден


Брой мнения : 210
Join date : 28.12.2012
Age : 28

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 5:13 pm

Сега много ти се иска да го хванеш, а? Пу, да не съм на негово място, ако това стане.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 5:17 pm

Ще видим какво ще стане...
Върнете се в началото Go down
Fate
Admin
Fate


Брой мнения : 1391
Join date : 18.10.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 5:19 pm

Ммм...моят герой изкара 3000 злато и ся обикаля с тях...тъй че, не се очудвай :D
Тръгнал съм да ги харча в момента Спам!!!!!!!!             - Page 37 3260818684
Върнете се в началото Go down
Райден

Райден


Брой мнения : 210
Join date : 28.12.2012
Age : 28

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 5:22 pm

С това изказване направо си просиш някой да ти "помогне" да ги изхарчиш. Аз за съжаляние съм леко завързана и отвлечена, но при други обстоятелства... Все ще се намери мекарлия!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 5:26 pm

Аха... ами ок. Значи не съм единствения който ходи с голяма сума в себе си. Въпросът е до каква степен го правят и НПЦ-тата, защото от това зависи дали парите ми ще са прибавени към още толкова, откраднати от нечии чужд джоб.

...Дали ще успея да ги взема е отделен въпрос.
Върнете се в началото Go down
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 895
Join date : 30.01.2011
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 5:35 pm

Аааа споко, аз също се разхождам с цялата си сума, която е почти 1000 злато. Ама мен малко трудно да ме ограбят, а ако това стане...е да кажем, че крадецът няма да доживее изгрева :Д
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 5:55 pm

Прочетох един два поста на героинята ти... не я разбирам... плаши ме.
Не мога да разбера защо всъщност уби онези новаци. За какво са ти?

Аз съм по-практичен човек. Ако хвана крадеца и този с който работи, тогава просто ще отрежа едната ръка на шефа му и ще го накарам да ми даде информация за близките на хлапето. После, заплашвайки тях, ще накарам хлапето да започне да краде за да пълни моя джоб.

Шегата настрана. Няма да правя това, защото и без това не планирам да се задържам дълго в Сахрид. Искам да видя света.

Но все пак отрязването на онази ръка е добра идея... Същото важи и за ръката на хлапето. Може би това ще го научи че кражбата е лошо нещо.
Върнете се в началото Go down
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 895
Join date : 30.01.2011
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 6:08 pm

Аии няма как да не те плаши. Аз съм некромансър. Ние сме съществата на смъртта, чедата на Себастиан Дантес и аз много обичам да си вървя по тази сюжетна линия. Пък и те ми трябваха, за да ме приемат в гилдията, това ми беше приемния изпит, така да го кажем. Тя моята Дориан (вече Ния, заради някои хора) си е кръвожадна и жестока, такъв й е характера Спам!!!!!!!!             - Page 37 3596227959
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 6:18 pm

Изпит? Ясно. Значи все пак не е чак толкова откачена колкото се страхувах че е. Жестока е, но поне не е загубила разсъдака си.
(Докато четох поста с убийството си мислех как за нищо на света няма да я доближавам с Армонд. Сега вече не ме е чак толкова страх... да съм на триста метра от нея.)
Върнете се в началото Go down
Fate
Admin
Fate


Брой мнения : 1391
Join date : 18.10.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 6:22 pm

Райден написа:
С това изказване направо си просиш някой да ти "помогне" да ги изхарчиш. Аз за съжаляние съм леко завързана и отвлечена, но при други обстоятелства... Все ще се намери мекарлия!


Мога да запазя малко злато, ако искаш :D Между другото, честит аватар...чудех се, кога ще го сложиш Спам!!!!!!!!             - Page 37 1212055764
Върнете се в началото Go down
Райден

Райден


Брой мнения : 210
Join date : 28.12.2012
Age : 28

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 6:55 pm

Fate написа:
Райден написа:
С това изказване направо си просиш някой да ти "помогне" да ги изхарчиш. Аз за съжаляние съм леко завързана и отвлечена, но при други обстоятелства... Все ще се намери мекарлия!


Мога да запазя малко злато, ако искаш :D Между другото, честит аватар...чудех се, кога ще го сложиш Спам!!!!!!!!             - Page 37 1212055764

Хах, мерси! Чудех се кога ще си бъда на собствения компютър, за да изровя нещо. Не, че вече не мисля да взема да си направя нещо прилично и да не го сменям през ден.
Колкото до златото - няма да се правя на алчна. Пък и ще видим колко струвам и може да имам интрес да се самопродам.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 6:57 pm

Райден написа:
Fate написа:
Райден написа:
С това изказване направо си просиш някой да ти "помогне" да ги изхарчиш. Аз за съжаляние съм леко завързана и отвлечена, но при други обстоятелства... Все ще се намери мекарлия!


Мога да запазя малко злато, ако искаш :D Между другото, честит аватар...чудех се, кога ще го сложиш Спам!!!!!!!!             - Page 37 1212055764

Хах, мерси! Чудех се кога ще си бъда на собствения компютър, за да изровя нещо. Не, че вече не мисля да взема да си направя нещо прилично и да не го сменям през ден.
Колкото до златото - няма да се правя на алчна. Пък и ще видим колко струвам и може да имам интрес да се самопродам.


p.s. от FATE : Ако беше по-близо до моя герой, бих похарчил някой лев с кеф...арта ти е невероятен и с главната Админка бая сме и наточили лигите Спам!!!!!!!!             - Page 37 945058907
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 7:03 pm

lokiko написа:
Изпит? Ясно. Значи все пак не е чак толкова откачена колкото се страхувах че е. Жестока е, но поне не е загубила разсъдака си.
(Докато четох поста с убийството си мислех как за нищо на света няма да я доближавам с Армонд. Сега вече не ме е чак толкова страх... да съм на триста метра от нея.)

И за разсъдъка й можем да поспорим. Колко пъти само е изпадала в абсурд и е полудявала. като например още в началото когато изпадна в нещо като транс, излезе през нощта и закла едно невинно момче, или когато изтръгна сърцето на сина на собственият си учител или когато накара вторият си учител сам да си пререже гърлото и още много, много..... Спам!!!!!!!!             - Page 37 2583444381
Върнете се в началото Go down
Райден

Райден


Брой мнения : 210
Join date : 28.12.2012
Age : 28

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 7:05 pm

Хмх, идеята си струва да се обмисли. Спам!!!!!!!!             - Page 37 4116446034
Има време за всичко. Само да се разберете да не й се нахвърлите на куп, че може да вземе да реши, че искате да я набиете и да изперка.
Върнете се в началото Go down
Mortem

Mortem


Брой мнения : 716
Join date : 09.11.2011
Age : 29

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 7:11 pm

Хорааааааааа, имам кадифено червена коса :Д. И може ли до админа да ме прати на някаква мисия. Да си губя времето.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 7:15 pm

Ще те пратя нямаш грижи :) И честита ти коса
Върнете се в началото Go down
Райден

Райден


Брой мнения : 210
Join date : 28.12.2012
Age : 28

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 7:16 pm

Яко! На моето черно докарах едва едва няколко кичура. И то само винен отблясък. И те се задържаха има няма 2-3седмици.
Мога ли да се надявам на снимка? Много ме радват червеникави коси.
Върнете се в началото Go down
Mortem

Mortem


Брой мнения : 716
Join date : 09.11.2011
Age : 29

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 7:18 pm

Благодаря ти. И за снимки, може, може ако намеря подходяща светлина, че принципно и моята е тъмна, но с много светла червена се получи такъв цвят ;д.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 9:12 pm

Малко късна реакция ама аз съм си бавен:

ВЗЕЛИ СА МИ 50 ЛЕВА ЗА ХАЛБА БИРА?
Върнете се в началото Go down
Mortem

Mortem


Брой мнения : 716
Join date : 09.11.2011
Age : 29

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 9:14 pm

Това е малко. На мен когато им исках упътване до Роузкил ме ощукаха само с 200 :д.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 9:18 pm

Ей тва са Кат и Микаел, те са кожодери :Д

Мо, предполагам, че Бояна утре ще пише :)
Върнете се в началото Go down
Mortem

Mortem


Брой мнения : 716
Join date : 09.11.2011
Age : 29

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 9:19 pm

Ами, а дано, иначе се отказвам. Наистина отказвам.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 9:23 pm

А ако не пише си те подхващам аз. Ако пък реши да се присъедини, ще я помолим поне докато сте заедно да е по-бърза пък после да се бави ако си има друга работа
Върнете се в началото Go down
Mortem

Mortem


Брой мнения : 716
Join date : 09.11.2011
Age : 29

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 9:24 pm

Добрем Спам!!!!!!!!             - Page 37 3063782546
Върнете се в началото Go down
Азии Разир

Азии Разир


Брой мнения : 205
Join date : 10.12.2012

Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2013 10:12 pm

GorgeousNightmare написа:
Аии няма как да не те плаши. Аз съм некромансър. Ние сме съществата на смъртта, чедата на Себастиан Дантес и аз много обичам да си вървя по тази сюжетна линия. Пък и те ми трябваха, за да ме приемат в гилдията, това ми беше приемния изпит, така да го кажем. Тя моята Дориан (вече Ния, заради някои хора) си е кръвожадна и жестока, такъв й е характера Спам!!!!!!!!             - Page 37 3596227959

Значи ще си допаднат с моя герой. Спам!!!!!!!!             - Page 37 3260818684 Спам!!!!!!!!             - Page 37 2103780943
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спам!!!!!!!!             - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам!!!!!!!!    Спам!!!!!!!!             - Page 37 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Спам!!!!!!!!
Върнете се в началото 
Страница 37 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Спам!!!!!!!!
» Спам!!!!!!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fate Cry :: СПАМ :: Спам-
Идете на: