Fate Cry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложения

Go down 
+2
Райден
poli_dreamz
6 posters
АвторСъобщение
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения    Предложения    Icon_minitimeНед Дек 30, 2012 11:14 am

Това е мястото където всеки абонат може да предлага идеите си за форума, ако има такива, а ние ще преценим дали са подходящи и ако ни харесат, ще ги впуснем в действие.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeНед Дек 30, 2012 8:28 pm

Сложете в профилите поле "Истинско име" (или просто "име"), което да се попълва по желание от играчите и да е видимо за всеки който отвори профила.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 8:42 pm

Има си такова поле в Characer Sheet-a
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 8:47 pm

Говорех за името на играча. Не е кой знае колко важно поле, но не е и напълно безполезно.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Яну 16, 2013 8:52 pm

Направили сме тема в Спама за лично представяне, където всеки може да каже нещо за себе си. Нарочно там, за да има повече място за изява :)
Върнете се в началото Go down
Райден

Райден


Брой мнения : 210
Join date : 28.12.2012
Age : 28

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeВто Юни 11, 2013 4:34 pm

Аз да се пробвам да си пробутам една от любимите форумни категории!
Идеята е дали някой ще има нещо за или против да се въведе една секцийка за миналото. В доста форуми я има с цел да се свържат някакви заплитаници в настоящето или играчите да си убиват времето с готини постове, докато чакат нещо да се случи/някой да влезе/ да дойде дадено събитие.
Може всеки да си пише сам своя темичка или да се разбере с друг играч и да си водят заедно дадено нещо случило се в миналото. Сещате се - дано!
Та, това от мен. ;)
Върнете се в началото Go down
Тарен

Тарен


Брой мнения : 302
Join date : 26.04.2013

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeВто Юни 11, 2013 5:30 pm

Ох, Райден! Аз съм ЗА! Предложения    2344708093
Не съм попадала на такова нещо, защото само преди няколко месеца изобщо взех да се интересувам от РП, Предложения    2517112348 обаче звучи сууууупеер! Аз съм ЗА! ЗА! ЗА! ЗА! ЗА! Предложения    1330857165 Предложения    2944839123
Върнете се в началото Go down
Меропа Морт

Меропа Морт


Брой мнения : 964
Join date : 03.01.2012
Age : 29
Местожителство : On the wings of a murdered angel

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeВто Юни 11, 2013 8:59 pm

Даа, тва е супер яка идея, може да даде по-пълна представа за героите И е нещо, невиждано досега по РП форумите, затова защо да не сме първите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Предложения    3409450266
Върнете се в началото Go down
http://caledonian-vapour.tumblr.com/
Mortem

Mortem


Брой мнения : 716
Join date : 09.11.2011
Age : 29

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Юни 12, 2013 6:38 am

Това само ще пречи на форума. Повече работа за админите, по объркано ще стане. Просто ще вреди.
В други РПГ-та, в които съм играла има такъв раздел, но там няма разделение на играчите според територии, затова там може да се приеме. Тук вече е по-сложно, защото самия замисъл на форума не е да се показва миналото, а в последствие да се разбира за миналото на героите на НПС-тата и така.
Върнете се в началото Go down
Тарен

Тарен


Брой мнения : 302
Join date : 26.04.2013

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Юни 12, 2013 7:09 am

Ммм, това, доколкото разбрах, няма да ангажира разказвачите и админите. Аз си го представям като OVA и филъри в аниметата- историйки, които нямат общо с основната история, докато се появи развитие по главното действие.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Юни 12, 2013 7:28 am

Абе не знам, чудя се. Като цяло идеята е интересна, но пък да не мислите, че на всеки играч ще му се занимава да пише стари истории? Всъщност като ви познавам, май ще искате хахахха. Айде да го обсъдя с останалите админи и те да си кажат мнението.
Върнете се в началото Go down
Меропа Морт

Меропа Морт


Брой мнения : 964
Join date : 03.01.2012
Age : 29
Местожителство : On the wings of a murdered angel

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Юни 12, 2013 9:45 am

Тери, не виждам защо ще вреди, като ако се направи един раздел МИНАЛО, всеки би могъл да си прави тема със заглавие на героите, например ДОРИАН, АШ, МОРТЕМ и там да пише, за да не се оплита минало и настояще в самите секции на форума.. И тогава не виждам как би могло да навреди?
Върнете се в началото Go down
http://caledonian-vapour.tumblr.com/
Fate
Admin
Fate


Брой мнения : 1391
Join date : 18.10.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Юни 12, 2013 3:36 pm

Така...
Прочетох идеята и бих я приел. Ала сигурни ли сте, че би ви било интересно да прочетете историята на някой друг герой? Или ще си четете само собствената?
Рен, обясни ми точно какво имаш в предвид с това. В смисъл, идеята ти е да се хванеш примерно да си направиш тема на героя и в нея да си напишеш цялата история? На мен би ми харесало, ако се направи. Ако има такава тема бих влязъл да прочета, единствено ако се срещам с друг играч, който не познавам. Рядко сядам да чета постове на играчи които не са  свързани с мен, а така ще мога да ги поопозная по-добре. И така :) Мнения?
Върнете се в началото Go down
Райден

Райден


Брой мнения : 210
Join date : 28.12.2012
Age : 28

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Юни 12, 2013 4:14 pm

Така, сега ще мога малко по-изчерпателно да си изложа цялата концепция за вписването на такъв раздел в целия форум. Идеята е всеки да може да води своя темичка, която хипотетично се развива в минал период, повече или по-малко. Всеки ще може да избере дали да изложи цялата си история или да загатне с миналите си събития за нея. Може да започне от раждането си или от случаен момент, който е повлиял силно за формирането на личността и историята му. Да покаже повече черти от харкатера или да доразвие предтсавата за собствения си персонаж. Като е препоръчитално в началото на темата да се направи препращане с линк към мненията в нея в хронологирен ред за яснота.
Другото, което може да се направи е да се преплетата нишките на отделни играчи, които случайно да се засекли някъде в миналото и това да послужи при играта в настоящето. Това всеки при желание може да си го обсъжда на лично, да се доразбират, да измислят нещо интересно,скандално или полезно, което да бъде приятно другите да прочетат. Така могат паралелно да се водят малки и на пръв поглед назначителни историйки, които могат да се проточват в дълго писане без да отежняват играта на другите и в убоден момент да се прибегне до тях...
Та, май е нещо такова. ;) Дано съм се изяснила.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Юни 12, 2013 4:24 pm

Аз съм съгласна ако ми се гарантира, че тези писания ще се четат не само от разказвачите. Защото като изключим Тери, и от време на време Гергана, другите не четат историите на останалите играчи.
Върнете се в началото Go down
Меропа Морт

Меропа Морт


Брой мнения : 964
Join date : 03.01.2012
Age : 29
Местожителство : On the wings of a murdered angel

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Юни 12, 2013 5:52 pm

Азз ще чета! (ღ˘⌣˘ღ) ♫・*:.。. .。.:*・
Върнете се в началото Go down
http://caledonian-vapour.tumblr.com/
Тарен

Тарен


Брой мнения : 302
Join date : 26.04.2013

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Юни 12, 2013 5:58 pm

Аааа, моля, моля! Знам аз какви ги вършитеее! Кой къде мърсува с русокос сладур в пустинята и получава самолекуващи се рани... за игра на бира понг, но без бира.... за новата стаичка на Мортем в хубавки цветове.... за малък женски бой между некромансерки за закуска в столовата.... и прочие.... Предложения    4149011117
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Юни 12, 2013 6:20 pm

Ехеее Теди изненада ме :Д 
Добре, решено е. Секцията ще бъде създадена. Честито!
Върнете се в началото Go down
Тарен

Тарен


Брой мнения : 302
Join date : 26.04.2013

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Юни 12, 2013 7:12 pm

И тука да кажа: 
Морален младеж с хубаво телосложение си търси другарче за РП-то с минали случки... :D :D
не, без майтап, хора- преди време/години (максимум 10 год, защото сега съм на 17 :D) в Маджестик.
Върнете се в началото Go down
Fate
Admin
Fate


Брой мнения : 1391
Join date : 18.10.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitimeСря Юни 12, 2013 8:16 pm

Моя е бил тогава на 12-13 в Маджестик, тъй че мога да пиша примерно как съм те учил да пишкаш по мишени...примерно :D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения    Предложения    Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fate Cry :: Начало :: За Играта-
Идете на: