Fate Cry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Покоите на Блъд

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Покоите на Блъд Empty
ПисанеЗаглавие: Покоите на Блъд   Покоите на Блъд Icon_minitimeЧет Фев 14, 2013 9:02 pm

Те са опростени. Не се различават много от обикновените стаи на учениците, като изключим, че са по-големи. Интериора е тематичен, в светли тонове, най-вече кремав. Разполага с две единични легла, тераса, самостоятелна баня, много рафтове за книги и личните принадлежности на учителката, повечето от които са оръжия и голяма маса поставена в центъра на помещението.
Върнете се в началото Go down
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 895
Join date : 30.01.2011
Местожителство : Plovdiv

Покоите на Блъд Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покоите на Блъд   Покоите на Блъд Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 10:57 am

Можете ли да се досетите какво се въртеше в главата ми, когато тази луда жена ме целуна? Ще ви кажа. Не е сложно- Аааааааааааааааааааааааааааааааа............ и отново ааааааааааааааааааа.....
Знаех си, просто си знаех. Тази лезбийка. Нищо против нали, всеки сам си избира сексуалната ориентация, но ако мислеше, че аз ще променя своята заради нея, жестоко се лъжеше. Точно затова не отвърнах нищо когато ми призна, че ме харесвала. Да, много мило, но не мерси. Надявах се да забрави тази случка, а аз нямаше да я спомена никога повече.
Стигайки до базата, краката й почнаха да отмаляват. После ми разправя, че можела да пие. Забавно. Трябваше да я прибера. Искаше ми се да я оставя както си бях решила първоначално, но тези словоизлятия ме накараха да се извърна от думата си. Напътстваше ме фъфлейки към покоите си и двете криво-ляво се изкачвахме по стълбите. Когато стигнахме до вратата я облегнах на стената.
-Блъд.
Никакъв отговор.
-Блъд?
-А?
-Ключа!
-Кой ключ?
-За стаята ти, развалина такава.
-А!
Тя почна да тършува, а лицето й да се видоизменя.
-Хихихи...
-Какво има?
-Това не са моите дрехи. Няма го.
Намръщих се. Вярно, че си ги бяха сменили с Рен. Е, добре. Вкарах магията си в ключалката и тя изщрака. Отворих и я завлачих вътре.Проснах я на едно от леглата и свалих обувките й, оставяйки ги до масата. Изхлузих якето си от гърба й и я завих. Извърнах се и тръгнах към изхода.
-Ния? - чух зад себе си.
Обърнах се и я видях, че се е повдигнала малко.
-Да.
-Нали не ми се сърдиш?
Някак си леко омекнах и се насилих да се усмихна.
-Не, Блъд. Не ти се сърдя.
Затворих вратата след себе си и я оставих да изтрезнее. Чух едно глухо тупване върху дюшека и се запътих към собствената си стая.
Върнете се в началото Go down
 
Покоите на Блъд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Покоите на Гин
» Покоите на Елисандра
» Покоите на Франсоа Миньон
» Покоите на Скай
» Покоите на Гилгамеш

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fate Cry :: Мидланд :: Захрид :: Град Сахрид :: Базата :: Спалните помещения-
Идете на: