ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share

The blade's shadow

Go down 
АвторСъобщение
-renekton

-renekton

Брой мнения : 16

The blade's shadow Empty
ПисанеЗаглавие: The blade's shadow   The blade's shadow Icon_minitimeВто Яну 07, 2014 3:21 pm

"Казвам се Талън. Знам само това единствено име. Никога не съм имал презиме или фамилия. Известен съм под прякора "Сянката на острието""

"Роден съм преди двадесет и четири години. Не помня къде и кога. Знам само, че никога не съм виждал родителите си след това."

"Историята започва преди много време. След раждането ми семейството ми бива избито или поне това се е случило с тях от историите, които знам. От пеленаче ме водят в училище, където обучават бойците на сенките. До своята петнадесет годишнина съм трениран за да се превърна в перфектния убиец на сенките. Изучавал съм техники на различни нинжи, но никога не съм ги усъвършенствал толкова, защото не съм получил правото за това, докато не бъда приет в клан. На осемнадесет един от учениците разправя истории за това как всички сме стигнали до това училище. Не ми харесва начина, по който всички са отвличани и водени на сила тук. Започваме да подготвяме бунт и след седмица подготовки накрая превземаме училището и избиваме всички учители. Така стигаме и до свободата, но едно объркано младо същество като мен, не е свободно просто като убие повелителите си. То трябва да извоюва своята свобода. Сега ще ви разкажа историята за това как се превърнах в "Сянката на острието":
Деня беше студен, зимен. Снега беше натрупал, а аз се намирах в планини Фрейлорд. Това е най-студената земя в моята страна. Беше място, където живееха студените хора. Мислех си, че няма да оживея. Нямах нито храна, нито вода. Бях едно хлапе, на крачка от премръзване, когато изгубих съзнание. Мислех, че съм в рая, когато усетих топлината, но всъщност се бях озовал в пещера, оставен до горещия огън. Над мен се надвеси сянка, която никога няма да забравя. Това беше човека спасил живота ми и научил ме на всичко. Генерал Коту. Огромен мъж, възрастен. Той ме заведе в лагера си, където ме запозна със всичките войници. Те наричаха себе си "Ноксус". Минаха години и на двадесет и първата си годишнина ме провъзгласиха за "Талън - сянката на острието." Създадох мой собствен стил, а единственият противник, който можеше да ми се опре беше дъщерята на генерала - Катарина ду Коту. Но колкото и да се ненавиждахме и да бяхме противници ние станахме страхотен екип. Тя владееше бойните си умения с два ножа, а аз бях този, който се появяваше от сенките."
Как се нарича моят стил? "Без милост" Защо? Защото съм безмилостен. Първото нещо, което трябва да знаете за мен е, че колкото по-бавен е моя противник толкова по-силен съм аз. Второто нещо е, че аз съм създал мой собствени четири атаки, който не могат да се усъвършенстват, защото те са невидими за противниците ми. Експерт съм със шурикените, с острието на дясната ми ръка и разбира се.. със сенките. Мога да скрия присъствието си до неразбираемост, а в същото време да съм на милиметри от теб. Аз съм истински Асасин..

Oт къде започва историята ми? От тук... Аз не знам какво ще се случи с мен. До днес аз просто тренирах и се усъвършенствах. Сега просто тръгвам на пътешествие, за да открия истинското си аз!!"

Как изглеждам? Мисля, че ще умреш преди да ме видиш...
The blade's shadow Z48y

Аз съм Асасин!

Спътник: "Нинджите работят сами!" (предполагам, че не е задължителен)

Статистики:
Сила-15,
Ловкост - 15,
Интелект - 5,
Воля - 15
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz

Брой мнения : 3307
Местожителство : Plovdiv

The blade's shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The blade's shadow   The blade's shadow Icon_minitimeЧет Яну 09, 2014 12:47 pm

Талън, дори тези, които мислят, че са непобедими падат. В света на истинските асасини има аса, надминаващи представите ти, но дали ще устоиш или ще паднеш под острието на сенките им, те първа предстои да видим. Играта ти почва от Град Захрид, като искам сам да избереш първата си точка, след което ще се намеся аз. Приятно пребиваване в нашият малък свят!

Едно от най-важните човешки права е правото да бъдеш крив.
-renekton

-renekton

Брой мнения : 16

The blade's shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The blade's shadow   The blade's shadow Icon_minitimeЧет Яну 09, 2014 3:59 pm

Хо хо хо! Какво страхотно посрещане! Радвам се, че ще стана част от вашият малък свят! Отивам да пиша поста си :3
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz

Брой мнения : 3307
Местожителство : Plovdiv

The blade's shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The blade's shadow   The blade's shadow Icon_minitimeПет Яну 10, 2014 7:40 pm

И ние така, и ние така :)

Едно от най-важните човешки права е правото да бъдеш крив.
Sponsored content

The blade's shadow Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The blade's shadow   The blade's shadow Icon_minitime

The blade's shadow
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fate Cry :: Създаване на герой-
Идете на: