Fate Cry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "Отвара"

Go down 
АвторСъобщение
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

"Отвара"    Empty
ПисанеЗаглавие: "Отвара"    "Отвара"    Icon_minitimeСря Яну 19, 2011 10:43 am

Мей Сийгъл е най-добрата създателка на отвари, магически еликсири, амулети и талисмани. Момичето обича да се договаря с клиентите за цените си, но най-често тя излиза в печелившата позиция заради пословичната й хитрост. Тук може да се намерят всякакъв тип отвари -любовни, за сън, отрови, халюциногенни и всякакви други. Магическите книги също се изкупуват бързо, повече от туристи, които се заблуждават, че щом имат  заклинанието пред очите си не им е нужно да притежават вътрешна магия. И аз и вие знаем, че не е така, но нека си дават парите. Мей никога не се е опитвала да ги разубеди. И защо да го прави?

Мей Сийгъл
"Отвара"    Silencerfortheblackhand


Последната промяна е направена от poli_dreamz на Нед Мар 16, 2014 11:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




"Отвара"    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Отвара"    "Отвара"    Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 5:19 pm

Бях го подминавала много пъти и си играеше с полезрението и любопитството ми.Обаче сега, присъствието на Дориан и куп други фактори заформиха пъкления план в главата ми.Момичето стоеше и ме зяпаше с недоумяващ поглед:
-Сега ще опитаме нещо ново...искаш да се забавляваме , нали?По-добро нещо от това което съм ни замислила здраве да е!Искам само да оставиш предразсъдъците си пред този магазин и да бъдем отбор.Става ли?
Тя кимна леко неуверено и влязохме в сградата.Лъхна ни смесица от непознати аромати, натрапчиви и не до там зловонни миризми витаеха из въздуха.В малки епруветки, наредени по цвят къкреха различни отвари, наредени по дървени рафтове с интересна дърворезба.
Зад тезгяха кротко бе приседнала красива руса жена , в очите ми напомняше за лисица...имаше лукав поглед като всеки продавач.
-Здравейте!-поздравих любезно аз.-На табелата отпред пишеше, че разполагате с всякакви отвари...не съм пробвала преди, но се чудех дали имате някакви краткотрайни, които да...даа ни превърнат в..в...мъже.
Ченето на Дориан увисна и ме хвана за рамото.
-Ма...-заекна тя.
-Шшшшт, да не чувам звук и скърцане на биберони.
Русокосата дама, лижерно се понесе по рафтовете и с пръст започна да търси необходимата й течност."А...б...н...н..бинго-м" тихо си мърмореше тя.Взе стъклениците и ги сложи пред нас, изгледа ни хладно и се усмихна загадъчно.
-Ще ги изпием първо, да сме сигурни, че не сте ни изментили.Чисти сметки, добри приятели, нали така?-казах духовито.
Подадох синята отвара на Дориан и поех моята.
-До дъно, мила.-усмихнах й се.
В първият момент нямаше никакъв ефект, но после усетих странно къркорене в корема ми.Усещането беше все едно черна дупка в собствения ти стомах поглъща същността ти, опаковката.Деформацията бе толкова осезаема, че почти не изпищях.Ярки цветове осветиха магазина, толкова ярки, че загубих Дориан от поглед, изчезна в светлината.След като трансформацията приключи, нещото което се изправи пред очите ми едва не ме накара да колабирам от смях.На мястото на приятелката ми стоеше, леко хилав , но релефен синекос тип, който оглеждаше невярващо тялото си и като ме погледна започна да се хили като откачен.Платих на жената, отидох до Дор...да и Дориан звучеше добре за мъж.
-Е, пич предлагам да разкараме тези курвенки дрехи и да ходим да забиваме мацки.-наистина единствения ни недостатък бе, че си бяхме с женските дрехи.Тя веднага разбра каква ми е идеята и излязохме с истеричен смях от магазина за отвари.
Върнете се в началото Go down
 
"Отвара"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fate Cry :: Територия Феникс :: Град Маджeстик-
Идете на: