Fate Cry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Съобщения

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Съобщения    Empty
ПисанеЗаглавие: Съобщения    Съобщения    Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2012 8:01 pm

Тук Админите ще съобщават за предстоящи събития във форума касаещи група от играчи или всичките, за да са подготвени предварително.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Съобщения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения    Съобщения    Icon_minitimeВто Сеп 25, 2012 12:43 pm

Играчи, които не пишат повече от един месец ще бъдат изтрити, освен ако не са ме предупредили предварително, че нямат възможност поради някакви обстоятелства!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Съобщения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения    Съобщения    Icon_minitimeПет Апр 19, 2013 12:41 pm

Следващата седмица ще съм при баба там няма интернет -.-' Може би като ми писне ще се връщам до нас но те новече от 1-2 пъти така че... C'ya next saturday
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Съобщения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения    Съобщения    Icon_minitimeПет Апр 19, 2013 4:10 pm

Ще го имаме предвид.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Съобщения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения    Съобщения    Icon_minitimeПон Юли 01, 2013 9:22 pm

Такааммм. Поради един определен играч, а именно Тарен, аз и останалите разказвачи, пишем книга за Териториите на Прокълнатите. Или по-скоро за последните сто години, като изключим последните десет. Как е била създадена, за миналото, и изобщо доста интересни истории. И тъй като си е доста хвърлен труд, а и не е завършена, а и е за минал период, но не на един човек, а на цяла територия, мисля да я пусна в раздела "Имало едно време", като всяка глава ще бъде поствана, когато и Тарен стигне до нея, с други думи, няма да е всеки ден.
Та, който иска и на който ще му е интересно, може да чете главите там. Така ще разбере не само миналото на тази държава, но и ще се доближи повече до същността на този така загадъчен народ.
Върнете се в началото Go down
Райден

Райден


Брой мнения : 210
Join date : 28.12.2012
Age : 28

Съобщения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения    Съобщения    Icon_minitimeСъб Сеп 21, 2013 8:42 pm

Някога(много близкото минало) го споменах, но предпочитам да повторя и да се извиня отново, за да няма изненадани. Утре заминавам за период от 22ри до 30ти същия месец и шанса мястото, на което отивам да разполага с достъпен интернет е граничещ с никакъв.
Много ще ми липсвате! Още не съм тръгнала, но нямам търпение да се върна.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Съобщения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения    Съобщения    Icon_minitimeНед Сеп 22, 2013 7:37 am

И ти ще ни липсваш шате. Ще очакваме завръщането ти :*
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Съобщения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения    Съобщения    Icon_minitimeСъб Ное 16, 2013 6:51 pm

СЪОБЩЕНИЕ: От днес нататък, героят Аш Сайръс се превръща в официално НПС!
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Admin
poli_dreamz


Брой мнения : 3308
Join date : 16.01.2011
Age : 35
Местожителство : Plovdiv

Съобщения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения    Съобщения    Icon_minitimeВто Дек 10, 2013 5:13 pm

Съвсем скоро, след като свърши гражданската война във Феникс, ще се сложи стоп на играта за около седмица на всеки един играч. Аз сама ще давам началото на всеки по отделно, къде и в каква ситуация да почне да пише наново. Разликата е, че за тази наша седмица във форума ще е минал месец, месец и нещо, сиреч по тамошно време ще е средата на Октомври. Всички ще получат правото да опишат с какво са се занимавали през това време, както и ще им се допълнят по две нови умения, въпросните статистики (по моя преценка) и заплати за работещите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Съобщения    Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения    Съобщения    Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Съобщения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fate Cry :: Начало :: За Играта-
Идете на: